Центр офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC

Апаратне лікування

Центр офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC проводить комплексну діагностику,
яка дозволить отримати повну інформацію щодо стану ваших очей

ВІЖН ТЕРАПІЯ

Віжн терапія (ZORKOCLINIC_тренування) це комплекс лікувальних вправ та апаратних методів тренування зорових функцій.


Особливості сьогодення призводять до того, що ми змалечку велику кількість свого часу проводимо в умовах підвищеного зорового навантаження. Причина – інформаційний бум, розвиток дистанційних форм навчання, віддалена робота з використанням різноманітних гаджетів та девайсів. І ніхто не задумається, що людське око було перш за все пристотоване для погляду вдалечінь. Зміна умов існування за рахунок підвищеного зорового навантаження без перерв, на близьких відстанях та часто в умовах штучного освітлення призводять до змін в зоровому апараті та до появи міопії та інших порушень зорової системи.

Внутрішньоочні м’язи так само потребують тренувань та релаксації як і всі інші м’язи нашого організму. Особливо – дитячого в період формування особистості. Всі ми знаємо про важливість фізичних тренувань для розвитку дитини. А як щодо тренувань зорових функцій?

Для збереження та покращення функцій зору ми рекомендуємо відвідувати курси апаратних тренувань 2-3 рази на рік.

А в періоди між курсами апаратними не забувати проводити тренування в домашніх умовах за допомогою спеціальних вправ, що підберуть вам наші спеціалісти після індивідуальної діагностики.

Яким чином почати ZORKOCLINIC тренування?

1 етап. Пройти діагностичне обстеження у спеціалістів нашого центра для визначення всіх передумов проходження тренування та встановлення відправної точки для подальшого контролю ефективності.
2 етап. Підбір лікарем потрібного курсу з урахуванням індивідуальних особливостей дитини.
3 етап. Проходження курсу зорових тренувань з використанням спеціального обладнання у відповідності до призначень лікаря.
4 етап. Контроль результатів та подальше спостереження у лікаря для отримання максимального результату.

Показання до проходження курсу ZORKOCLINIC тренувань: Особливості тренувань:

Всі методики тренувань розроблені таким чином, щоб не викликати у дитини негативних емоцій та отримати максимальний ефект – в бесконтактній ігровій формі та за спеціальними технологіями. Тому комплекс вправ підходить до дітей починаючи з 3-х років.

Яким чином проходять ZORKOCLINIC тренування?

Віжн тренування проводяться курсами, кожний з яких включає декілька методів протягом 5-10 сеансів. Методи підбираються індивідуально, по показанням, в залежності від індивідуальних показників та задач, що нам необхідно вирішити. Серії курсів тренувань повторюються в залежності від подальшого стану та змін, що вдається досягти. При стабілізації повторний курс як правило призначають через пів року – рік. Іноді інтервал між курсами може бути зменшений до 3-х місяців.

При цьому необхідно пам’ятати, що застосування віжн тренувань потребує наполегливості, дисципліни та часу. Кінцевий результат багато в чому буде залежати, по-перше, від своєчасної діагностики та правильно підібранного лікування, а по-друге, від дотримання дисципліни в ході його проходження. Щоб методика була ефективною потрібно чітко дотримуватися призначень лікаря, графіка відвідувань та прийому медикаментів (за необхідності).

Протягом всього періоду тренувань важливо контактувати з лікарем, який буде контролювати та оцінювати ефективність методу в динаміці, як після окремого етапу, так і протягом декількох років. Такий послідовний підхід допоможе досягнути найліпших результатів у вирішенні зорових проблем сучасних дітей.

Реамед — А

Апаратний комплекс «Реамед А» – один з найкращих приладів, що використовуються для лікування та профілактики різних порушень зору у дітей та дорослих. Його дія пов’зана на принципі функціонального біоуправління, що зв’язано з даними енцефалограми головному мозку.

«Реамед-А» використовується при наступних порушеннях зорових функцій: Як працює прилад:

Дію приладу можна порівняти з дією комп’ютерного відеотренінгу, коли дитині або дорослому демонструють зображення на екрані монітору (фільм, мультфільм). В цей же час за допомогою спеціальних датчиків прилад знімає інформацію щодо роботи очей та паралельно фіксує енцефалограму головного мозку та при цьому визначає біоелектричну активність його потиличних частин. Процес відбувається безперервно, а дані в режимі онлайн надходять до комп’ютера, де за допомогою спеціальної програми і у відповідності до параметрів енцефалограми визначається значення сумарної активності нейронів, а також фази її зниження чи підвищення. За цією інформацією лікар встановлює пороги значень, при яких екран монітору гасне чи включається знову. Це відбувається у відповідності з фазами коливань активності нейронів. Наприклад, при покращенні якості зору екран вмикається, при погіршенні – гасне. Таким чином, візуальне сприйняття стимулює людину активувати діяльність зорового аналізатора та підтримувати оптимальний для нормального зору стан збудженності нейронів – мозок починає скорочувати періоди нечіткого зору. Простими словами – людина на рівні підсвідомості отримує сигнал, що можливість/неможливість дивитися фільм залежить від якості роботи його кори головного мозку з чим і синхронізується зір.

При такому лікуванні напрацьовується певна реакція активності центральних відділів зорового аналізатора: активність нейронів знижується (при короткозорості) або збільшується (при амбліопії, дальнозоркості) і разом з цим, відбувається суттєве покращення зорових функцій.

Оптимальний курс лікування складає 15-20 сеансів тривалістю до 30 хвилин. Стабільні результати забезпечуються у 80-90% людей (в залежності від захворювання, стадії розвитку, загального самопочуття та стану здоров’я людини).

Акцію продовжено до 30.06.2024*
Комплексна діагностика зору з консультацією офтальмолога для дорослих і дітей
за спеціальною ціною 945 грн замість 1050 грн


Контакт центр: 0800 33 03 43

Записатися на прийом

Контакти

Київ, вул. А. Ахматової, 35
15 хвилин від м. Позняки


Київ, вул. Степана Рудницького, 3/7
15 хвилин від м. Васильківська


тел.: 0800 330 343
info@zorko.clinic

Контакт центр: 0800 330 343

Записатися на прийом