Центр офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC

Діагностичні послуги

Центр офтальмології та оптометріі ZORKOCLINIC проводить комплексну діагностику, яка дозволить отримати повну інформацію щодо стану очей та подальший план дій щодо спостереження та плану лікування (за необхідності)

Записатися на прийом

В комплекс діагностичних процедур входить:

1. Авторефрактометрія
Комп’ютерна діагностика оптичної системи ока
2. Визначення гостроти зору
Дослідження гостроти зору за допомогою цифрового фороптеру
3. Дослідження кольоровідчуття
Проводиться з використанням спеціальних тестів
4. Дослідження внутрішньоочного тиску
Вимірюється за допомогою приладу iCare 100
 
5. Біомікроскопія
За допомогою спеціального приладу (щілинної лампи) проводиться огляд рогівки, райдужки, кришталика, склистого тіла
6. Огляд очного дна
Проводиться за допомогою лінзи Гольдмана і дозволяє дати заключення щодо стану сітківки, диску зорового нерва, судин очного дна
7. Проба Ширмера
Виконується тест, що дозволяє визначити рівень сльозопродукції, що є відправною точкою в роботі з синдромом «сухого ока»
 
8. Підбір рецепту для засобу корекції
За необхідності виписуємо рецепт на окуляри або контактні лінзи (в залежності від потреб)
9. Консультаційний висновок
Після дослідження надаємо консультативний висновок лікаря-офтальмолога з урахуванням результатів дослідження
10. План подальшого спостереження
За необхідності додаткового обстеження або лікування надаємо чіткий план дій для подальшого його дотримання

Кому рекомендована діагностика?

Ми у ZORKOCLINIC вважаємо, що регулярна діагностика потрібна всім, але щоб систематизувати, то рекомендуємо обов’язкові огляди тим хто:

1. Помічає погіршення зору. Завдання діагностики – визначити причину поганого зору, щоб вчасно прийняти потрібні заходи. При необхідності корекції лікар підбере найліпший для вас засіб корекції, надасть рекомендації щодо користування та відстежить, щоб користування було комфортним та зручним.[Діагностика зору для дорослих

2. Піклується про здоров’я членів своєї родини. Очі надають нам 80% інформації про навколишній світ і від того в якому вони стані залежить наскільки правильно розвивається малюк, в якому психо-емоційному стані знаходяться члени вашої родини, чи гарно орієнтуються дорослі батьки. Деякі офтальмологічні захворювання не проявляють себе аж до виникнення серйозних та невідворотніх порушень, починаються абсолютно безболісно і призводять до втрати зору. Але їх можна виявити ще на доклінічній стадії. Коли скарг ще немає, але вже можна помітити зміни у структурі сітківки, судин очного дна чи у диску зорового нерву.

3. Планує вагітність або вже готується стати мамою. Перевірка у цей період критично важлива якщо вже є якісь зорові особливості (наприклад, прогресує короткозорість, або є якісь зміни на сітківці)

4. Тим хто старше 40-ка років. Після 40-ка років підвищується ризик виникнення деяких захворювань очей. Особливо, якщо є ще й якісь загальні захворювання організму (наприклад, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет). Після 40-ка років рекомендуємо внести відвідини офтальмолога до вашого щорічного check-up організму.

Контакти

Київ, вул. А. Ахматової, 35
15 хвилин від м. Позняки


Київ, вул. Степана Рудницького, 3/7
15 хвилин від м. Васильківська


тел.: 0800 330 343
info@zorko.clinic

Контакт центр: 0800 330 343

Записатися на прийом