Центр офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC

Про нас

Центр офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC проводить комплексну діагностику,
яка дозволить отримати повну інформацію щодо стану очей та подальший план дій
щодо спостереження та плану лікування (за необхідності)

Ідея створення центру офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC виношувалась декілька років.


Своєчасне діагностування та лікування вад зору та захворювань очей у людей чи не одне з найбільших завдань сучасної медицини. Адже через очі людина здобуває 80% інформації про навколишній світ.

Завдяки якісному зору дитина формує своє уявлення щодо світу, адаптується до нього та розвивається приносячи при цьому задоволення своїм батькам та родині.

А чи відчували ви, що коли болить голова, то все «пливе» перед очима?
А чи знаєте, що іноді причиною нестерпного головного болю можуть бути неправильно призначені окуляри? Або ж взагалі відмова від використання окулярів.
Але і це не все. Особливість захворювань сітківки і зорового нерву така, що вони починаються і протікають без вираженого больового синдрому (або і взагалі без нього), безсимптомно. І людина звертається до лікаря коли вже сама потерпає від погіршення зору.
Глаукома, макулодистрофії різних типів викликають невідворотні зміни у сітківці та зоровому нерві і лікарям часто немає чого робити аніж зберігати той залишковий зір, з яким до нього звернувся клієнт.

Але все це можна попередити. Скринінгові методики, що застосовуються нині в офтальмології, розвиток телемедицини робить сьогодні доступність виявлення захворювань очей на доклінічних стадіях. Тоді, коли ще немає навіть ніяких скарг.

Для цього потрібно лише одне – раз на пів року – рік прийти на огляд до спеціаліста, який ретельно все огляне, збереже інформацію у електронній системі та забезпечить спостереження та відстеження динаміки можливих змін стану очей у майбутньому.

Саме для цього ми і створили центр офтальмології та оптометрії ZORKOCLINIC – зробити якісне бачення доступним кожній людині, попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях, щоб уберегти вас від хірургічних втручань.

ZORKOCLINIC допоможе вам бачити якісно. Адже, якісне бачення- це не лише гострий зір.

Контакти

Київ, вул. А. Ахматової, 35
15 хвилин від м. Позняки


Київ, вул. Степана Рудницького, 3/7
15 хвилин від м. Васильківська


тел.: 0800 330 343
info@zorko.clinic

Контакт центр: 0800 330 343

Записатися на прийом