Обладнання

Центр офтальмології та оптометрії ZORKO проводить комплексну діагностику,
яка дозволить отримати повну інформацію щодо стану ваших очей

Авторефрактометр Huvitz HRK-1

Прилад, що призначений для визначення об’єктивної рефракції комп’ютерним методом.

Ця модель має поліпшену систему зняття показань, що здійснюється на основі інноваційної системи призм, що обертаються. Система забезпечує більшу точність та стабільність вимірювань заломлюючих сил ока.
Важливо, що тут передбачено режим огляду у відбитому світлі, що робить можливим зняття показань при катаракті, діагностувати помутніння кришталика або пошкодження рогівки.

Підбір окулярів

Цифровий автоматичний фороптор HRD – 7000 HUVITZ

Використовується для вимірювання суб’єктивної рефракції, підбору оптичної корекції.

Автоматизована робота приладу забезпечує зняття точних показань та допомогає лікарю в точному підборі оптичної корекції.

Основна перевага приладу це швидка і плавна зміна лінз і наявність м'якої оклюзії. Прилад може поставити одночасно на одне око до 4 лінз, а клієнт не буде відчувати ні напруги, ні тяжкості, ні будь-якого іншого дискомфорту.
Весь процес зміни одних лінз на інші проходить дуже швидко і непомітно для людини.
У комплекті таблиць, якими оснащений фороптор, є всі необхідні для проведення повноцінного тестування і підбору засобів корекції зору.
Це 18 таблиць, які призначені для перевірки гостроти зору відвідувача – тут і звичайні літери, і кільця Ландольта, і оптотипи для дітей з картинками, а також оптотипи у вигляді цифр.
Незаперечною перевагою фороптору є наявність спеціальних схем, фотографій і креслень, які допомагають лікарю-офтальмологу найкращим чином пояснити людині особливості будови очного яблука, особливості його індивідуального зору і можливих його відхилень, таких як астигматизм, пресбіопія і т.д.
Наявність в форопторі численних тестів, які перевіряють якість підібраної корекції на предмет недо- або перекоррекції дуже важливо!
Ці тести дозволяють лікарю визначити, чи буде клієнт в майбутньому, отримавши готове замовлення в оптиці, мати якісь складнощі, якщо раптом лінзи виявилися для нього занадто сильними або недостатньо сильними. Всього цього дозволяє уникнути такий прилад, як фороптор.

Підбір окулярів

Контакт центр: 0800 33 03 43

Записатися на прийом

 0800 33 03 43
info@zorko.clinic

 вул. А. Ахматової, 35
15 хв. від м. Позняки

 Доставка
по м. Київ

 Пн-Сб: 10:00–19:00
Неділя: 10:00–18:00

Контакти

Київ вул. А. Ахматової, 35
15 хвилин від м. Позняки

Київ вул. Ак. Вільямса, 3/7
15 хвилин від м. Васильківська

тел.: 0800 33 03 43

info@zorko.clinic

Контакт центр: 0800 33 03 43

Записатися на прийом